AUTO STIKLU TONĒŠANA CĒSĪS

AUTO STIKLU TONĒŠANA CĒSĪS

 


Kādi ir jūsu ieguvumi uzklājot logu plēves:

· Redzamības ierobežošana no ārpuses
· Gaismas intensitātes kontrole.
· Karstuma kontrole.
· Izcelta automašīnas individualitāte.
·Stikla lausku saturēšana tā bojājuma gadījumos.

· Autosalona aizsardzība pret UV stariem.

Kādēļ Jūsu automašīnai nepieciešama aizsargplēve?
Tonēti auto stikli manāmi samazinās saspringumu acīs, kas rodas no spilgtiem saules stariem, sniega vai citu mašīnu žilbinošajām gaismām.
  Logu plēves dos maksimālu aizsardzību pret saules radīto pārmērīgo karstumu, padarot Jūsu braucienu saulainajās un karstajās dienās patīkamu un nenogurdinošu. Pat ja Jūsu automašīna ir aprīkota ar gaisa kondicionēšanas sistēmu, tā bieži nespēj nodrošināt nepieciešamo temperatūru automašīnas salonā. Uzstādot logu plēves, palielināsies gaisa kondicionētāja kalpošanas ilgums un efektivitāte - tam retāk vajadzēs darboties ar pilnu slodzi, tādejādi, samazinot arī degvielas patēriņu. 
Uzklājot tonējošās plēves jūs efektīgi izcelsiet savu auto. Toņu plašā izvēle, kā arī vairākas gaismas caurlaidības pakāpes padarīs Jūsu auto stilīgāku un piešķirs tam individualitāti, vienlaicīgi nodrošinot piemērotu redzamību uz āru. Šādu plēvju priekšrocība ir lieliska caurredzamība no iekšpuses un efektīva saules gaismas atstarošana.  Tonēti auto stikli pasargās Jūs no pārliekas garāmgājēju uzmanības, padarot Jūsu mašīnas salonu nepārskatāmu svešiem acu skatieniem, kas radīs daudz lielāku drošības sajūtu Jums un pasargās Jūsu īpašumu.
Logu plēve ievērojami samazinās gan saules staru, gan arī naktī raidīto automašīnu starmešu apžilbinājumu. Spilgta saules gaisma, ir traucējoša gan automašīnas vadītājam, gan pasažieriem. Bērnu acīm žilbinoša saule ir sevišķi kairinoša un pat bīstama. 
Logu plēve aizturēs pat 99% UV starojuma. Ultravioleto staru iedarbība būtiski samazina automašīnas salona aprīkojuma un apdares materiālu krāsu noturību un kalpošanas ilgumu. Tā pasargās paneļus, sēdekļus, tepiķus no izbalošanas un plaisāšanas. 
Stikla šķembu saturēšana negadījuma rezultātā var pasargāt salonu no bojājumiem, bet pasažierus no nopietniem savainojumiem. Tomēr viena no svarīgākajām auto stiklu tonēšanas funkcijām ir sniegt maksimālu drošību, jo avārijas gadījumā plēve noturēs stiklu, neļaujot sīkajām šķembām ielidot salonā, tādējādi pasargājot gan vadītāju, gan pasažierus no iespējas savainoties ar sīkajām stikla šķembām.  
Komentāri (0)  |  2012-01-29 19:16  |  Skatīts: 14198x         Ieteikt draugiem   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ